Nabídka práce: terénní pečovatel/ka

Redakce, / 20.02.2024, Dvůr Králové nad Labem, diakonie.kralovedvorsko.cz
Do našeho týmu terénní pečovatelské služby v Diakonii ČCE - středisko ve Dvoře Králové nad Labem - hledáme kolegyni/kolegu. Jezdíme do domácností ve městě Dvůr Králové n. L. a do okolních obcí. Poskytujeme péči a pomoc seniorům a zdravotně znevýhodněným lidem.

FOTOGALERIE - Diakonie ČCE - středisko ve Dvoře Králové nad Labem hledá terénní pečovatelku/terénního pečovatele

Hledáme spolehlivého parťáka, který bude poskytovat kvalitní péči našim klientům.

Náplň práce:
Péče o klienty terénní pečovatelské služby (pomoc se zajištěním osobní hygieny, pomoc se zajištěním stravy, doprovody k lékaři, nákupy, drobné úklidy aj.).

Nabízíme:
  • Stabilní a smysluplnou práci s cílem pomáhat klientům překonávat jejich zdravotní obtíže, přispívat tak k tomu, aby se měli lépe a mohli žít ve svém domácím prostředí.
  • podporu pracovníků v profesním růstu a vzdělávání,
  • 25 dnů dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • práci na plný úvazek / zkrácený úvazek.
  • 8/12 hodinové směny od pondělí do neděle
  • mzdu od 27.500 Kč, osobní ohodnocení, další příplatky.
+ další benefity.

Požadujeme:
  • Spolehlivost a kladný vztah k lidem v seniorském věku,
  • aktivní řidičské zkušenosti,
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.
Nástup možný ihned nebo dohodou.

Osobní kontakt s uchazečem o zaměstnání je pro nás nutný.
Těšíme se na vás.

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Nápravníková,
tel. 499 621 094, 734 586 172,
napravnikova@diakoniedk.cz

Další články Diakonie ČCE (DKnL)

Vaše komentáře

Přečteno 912x